In Stock

Mio Caffe – A Modo Mio 24 компатибилни капсули

390ден

Compare
SKU: 5 319991757141 Category:

Description

Mio Caffe изгради препознатлив концепт на уживање во кафето: секогаш најдобар квалитет, препознатлива арома , врвен мирис и вкус. Сега преточени во издание на A Modo Mio пакет од 24 компатибилни капсули.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mio Caffe – A Modo Mio 24 компатибилни капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *