Sale!
In Stock

Сет Ајвар, Лутеница, Малиџано и Закуска – Со бесплатна достава

1,125ден 930ден

Ајвар - 300 гр. × 2

Лутеница - 300 гр.

Малиџано Луто - 300 гр. × 2

Закуска - 300 гр.

Compare
Category:

Description

Сет од 6 тегли на Ајвар, Лутеница , Малиџано и Закуска

–  2 тегли Ајвар 300 гр.

–  1 тегла Лутеница 300 гр.

–  2 тегли Малиџано 300 гр.

–  1 тегла Закуска 300 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет Ајвар, Лутеница, Малиџано и Закуска – Со бесплатна достава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *