Sale!
In Stock

Кога сакаш нешто БЛАГО – Промоција 1 со бесплатна достава

1,025ден 850ден

Џем од Кајсија - 340 гр. × 2

Слатко од Дуња со Ореви - 380 гр.

Слатко од зелена Смоква со Ореви - 380 гр. × 2

Слатко од Тиква со Ореви и Грозје - 390 гр

Compare
Category:

Description

Промотивна цена на сет од производи со бесплатна достава до ваша адреса.

–  2 тегли Џем од Кајсија 340 гр.

–  1 тегла Слатко од Дуња со Ореви 380 гр.

–  2 тегли Слатко од Зелена Смоква со Ореви 380 гр.

–  1 тегла Слатко од Тиква со Ореви и Грозје 390 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кога сакаш нешто БЛАГО – Промоција 1 со бесплатна достава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *