Sale!
In Stock

Кога сакаш нешто БЛАГО – Промоција 2 со бесплатна достава

1,075ден 940ден

Џем од Органска Слива - 320 гр. × 2

Слатко од Јаболко со Ореви - 380 гр.

Слатко од Вишна - 370 гр.

Слатко од Портокал - 390 гр.

Слатко до Шумска Капина - 370 гр.

Compare
Category:

Description

Промотивна цена на сет од производи со бесплатна достава до ваша адреса.

–  2 тегли Џем од Органска Слива 320 гр.

–  1 тегла Слатко од Јаболко со Ореви 380 гр.ж

–  1 тегла Слатко од Вишна 370 гр.

–  1 тегла Слатко од Портокал 390 гр.

–  1 тегла Слатко Шумски Капина  370 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кога сакаш нешто БЛАГО – Промоција 2 со бесплатна достава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *