Sale!
In Stock

Кога сакаш нешто БЛАГО – Промоција 3 со бесплатна достава

1,015ден 850ден

Џем од Кајсија - 340 гр. × 2

Пекмез од Дуња - 340 гр.

Пекмез од Крушка и Јаболко - 360 гр.

Пекмез од зрела Смоква - 350 гр.

Пекмез од Шипинки - 350 гр.

Compare
Category:

Description

Промотивна цена на сет од производи со бесплатна достава до ваша адреса.

–  2 тегли Џем од Кајсија 340 гр.

–  1 тегла Пекмез од Дуња  340 гр.

–  1 тегла Пекмез од Крушка и Јаболко 360 гр.

–  1 тегла Пекмез од зрела Смоква 350 гр.

–  1 тегла Пекмез од Шипинки  350 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кога сакаш нешто БЛАГО – Промоција 3 со бесплатна достава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *