Sale!
In Stock

Сет Лутеница – Со бесплатна достава

1,140ден 950ден

Лутеница - 300 гр. × 4

Лутеница Лута - 300 гр. × 2

Compare
Category:

Description

Сет од 6 тегли Лутеница , за вистинско уживање во овој Македонски деликатес

–  4 тегли Лутеница 300 гр.

–  2 тегли Лутеница Лута 300 гр.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет Лутеница – Со бесплатна достава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *