In Stock

Mio Caffe Classic 100 гр.

43ден

Compare
SKU: 8056598950021 Category:

Description

За една шолја кафе да биде совршена, потребно е да се задоволат многу фактори. Најпрво, кафето треба да е од проверено потекло и секако свежо. Само така и со правилен начин на обработка , може да се добијат вистинските арома, мирис и пред се вкус кои ја красат совршената шолја кафе.

Mio Caffe Classic 100 % чисто кафе , препознатливо по силниот специфичен вкус на темно чоколадо и неодолива арома избалансирани во идеален сооднос.

Топло, јако и вкусно со мирис кој се шири и го исполнува целиот простор. Совршено за будење и расонување.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mio Caffe Classic 100 гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *