In Stock

Mio Caffe Gold 200 гр.

89ден

Compare
SKU: 8056598950113 Category:

Description

Потпрете се на сопствените сетила: вид , мирис и вкус кои ќе ви помогнат да ги почуствувате совршената текстура , вкус и густа пена.

Совршената јака арома ќе направи уште повеќе да уживате во секоја испиена Mio Caffe Gold шолја кафе.

Mio Caffe Gold , кафе со вистинска богата арома на добро печено кафе и интензивен вкус на ванила. Добиено од 100 % најквалитетни зрна од Индија, Бразил и Африка, фино мелени и обработени со најнова технологија по италијанска рецептура.

Mio Caffe Gold , шолја кафе идеална за првите утрински моменти кога ви е потребна енергија за денот што следи.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mio Caffe Gold 200 гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *