In Stock

Mio Caffe 50 компатибилни Nespresso капсули Mia Miscela

770ден

Compare
SKU: 5 319991757189 Category:

Description

Mia Miscela е задоволство од добро кафе што секој сака да го има при рака. Со непогрешлива арома која ви дава обновлива енергија и создава волшебни моменти.

Се одликува со интензивен вкус на чоколадо и лешник со силен ароматичен букет. Совршено за вистински познавачи.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mio Caffe 50 компатибилни Nespresso капсули Mia Miscela”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *