In Stock

Грилован Модар Патлиџан со сушен Домат – 314 мл.

120ден

Compare
SKU: 16400 Category:

Description

Грилован Модар патлиџан со сушен Домат , идеално мезе за вашата трпеза.

Состав:

– модар патлиџан

– сушен домат

– магданос

– лук

– зачини

– сончогледово масло

– оцет

– сол

– шеќер

Да се чува на суво и темно место на температура до +25 целзиусови степени.По отварање да се чува во фрижидер и најдобро да се употреби во рок од 5 дена.

Рокот на употреба е втиснат на амбалажата.

Без конзерванси , без вештачки бои и без адитиви.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Грилован Модар Патлиџан со сушен Домат – 314 мл.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *