In Stock

100 % Ладно Цеден Сок од Аронија и Јаболко – 200 ml

65ден

Compare

Description

100 % Ладно Цеден Сок од Аронија (30%) и Јаболко  (70%)  е произведен од цели здрави зрна на Аронија и здрави Јаболки. Процесот на обработка е исклучиво цеден и пастеризиран со цел задржување на сите витамини, минерали и растителни влакна содржани во аронијата и јаболкото. Без додаток на вода, без вештачки засладувачи шеќери, без конзерванси и без вештачки бои.

Да се чува на ладно и суво место. По отварање да се употреби во рок од 7 дена. Протреси пред употреба.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “100 % Ладно Цеден Сок од Аронија и Јаболко – 200 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *