Sale!
In Stock

Сет Закуска- Со бесплатна достава

1,050ден 850ден

Закуска - 300 гр. × 4

Закуска Лута - 300 гр. × 2

Compare
Category:

Description

Сет од 6 тегли Закуска , за вистинско уживање во овој Македонски деликатес

–  4 тегли Закуска 300 гр.

–  2 тегли Закуска Лута 300 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет Закуска- Со бесплатна достава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *